Krytí

16. ledna 2015 v 18:31 | Verča |  Obecně
O nabídce krytí jsme samozřejmě také přemýšleli. A protože takový pes může krýt párkrát za život (nebo aspoň my to preferujeme) budeme nabízet několika vyvoleným fenám krytí naší Akimkem. Momentálně jsou mu 2,5 a my plánujeme počkat, až přesáhně tři roky. Až potom o něčem takovém začneme uvažovat.
Akim je dlouhosrstý, černo-žluto-bílý pes, bude předávat dlouhosrstý gen, v rodině má převážně černé psy, ale pár hnědých se tam také najde, takže i tam by byla šance. Jeho matka je krátkosrstá Agina z Luční Ulice, zvaná Betty. Tatínek se jmenuje Bafík Anibob, který velice vyniká stavbou těla.
Akim je právoplatně uchovněný, absolvoval bonitaci, dvě výstavy s vynikajícími výsledky (Více v sekci Naše úspěchy) a rentgeny kyčlí.
V kohoutku má přesně 47 cm, váží okolo 15 kg, atletické postavy. Má výraznou samčí hlavu, hustý ocas (a dlouhou hustou srst obecně) skus v pořádku. Pěkné rozmístění fleků. A navíc, má krásné hluboké, hnědé oči, což nám bylo řečeno i na bonitaci. U žádného psa jsem tak překrásné oči neviděla.
Výsledky rentgenů moc dobré:
DKK: 0/0
DLK: 0/0
LP: 0/1 (nebude žádný problém, ani pro Akima, ani pro jeho potomstvo)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama